Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik: Wójt gminy Jastków szuka na mnie haka

Utworzony przez legu, 13 września 2010 r. o 07:42 Powrót do artykułu
Edmund napisał:
W demokracji ,każdy ma swoje prawa,a w pracy obowiązki.Dopóki tego nie zrozumieją obie strony będzie to wzbudzało,niepotrzebne Emocje.KAŻDY ma prawo kandydować,ale o tym czy będzie decydują anonimowi wyborcy,których może urzec np.głos i kręcone włosy Pana Andrzeja .lub tytuł naukowy Pana Zbigniewa.
BRAWO PANIE EDMUNDZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joseph napisał:
Nie chcę bronić obecnego wójta, ale kandydatura na wójta pana Hołoda i jego ostatnie zachowania to najkrócej ujmując kiepski pomysł. Pana urzędnika można najczęściej spotkać nie w miejscu pracy, ale gdzieś na "Jastkowie", taki zapracowany i zagoniony. Im lepiej sytuowany petent, tym pan Hołod przyjemniejszy, chyba tak tych petentów lubi, że celowo robi błędy, żeby znowu pojawiali się w urzędzie.Zresztą pan "super urzędnik" miał również konflikt z poprzednią władzą.
Panie Joseph czy aby z Panem wszystko w porządku? Urojenia to zły znak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju, szacunek dla Pana. Pracowałem kiedyś w małej gminie i to co Pan robi wymaga wielkiej odwagi. Życze powodzenia, niech się Pan trzyma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Jasne że wójt panikuje ,a kto by nie.Mając takie zasługi jak ,posadzenie córki wiernego sołtysa na stołek sekretarki, zatrudnienie też córki ale radnego na stołku zastępcy dyr. szkoły , przekazanie przedszkola córce audytora
Rozumiem, że wierzysz święcie w to, co piszesz i obrażasz tych ludzi zupełnie świadomie? Czy masz zatem tyle odwagi aby w realu stanąć przed nimi i patrząc im w oczy porozmawiać na temat swoich teorii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos z Marysina napisał:
Proszę Państwa . Czy ktoś kto zarabia przez 4 lata ponad pół milina złotych powinien się chwalić że coś robi ? To może niech się rozwali w fotelu i dłubie w nosie. (bo zapewne tak się dzieje ) Gminy z trzykrotnie mniejszymi budżetami zdobywają po kilka milionów złotych z programów unijnych, Jastków za kadencji Samonia do dnia dzisiejszego 0,oo zł .A każdy kretyn potrafi wydać pieniądze zebrane z podatków i do tego naprawdę ni trzeba doktoratu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuje lekturę Panie szanowny z Marysina!!! czytanie i zdobywanie wiedzy nie boli, zanim się ktoś wypowie (nawet incognito) powinien zadać sobie trud zdobycia podstawowych - wiedzy i informacji (w tym przypadku chodzi mi o wszystkie inwestycje w Gminie i fundusze unijne), pisząc incognito z siebie personalnie nie robi Pan i....ty, tylko ze społeczeństwa Naszej Gminy, a tego jako mieszkaniec sobie nie życzę!!! przykład blokowania wszystkiego (dosłownie) ze strony Marysina (i jego bezpośrednich władz w postaci najniższego sołeckiego szczebla władzy:)) i późniejszy zarzut, że jest tak źle itd. tylko w sposób najgorszy świadczy o zakłamaniu i braku jakiegokolwiek myślenia!!! a powtarzam, że jako człowiek wywodzący się z "dziada pradziada" sobie tego nie życzę i basta!!! dość zakłamania i wszechobecnego fałszu!!! BO NIEDOBRZE SIĘ ROBI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANDRZEJ, PROSZĘ, KŁADŹ SIĘ JUŻ SPAĆ!!! Panie Romku, Pan też!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Hołod napisał:
Szanowny czytelniku. Ja w ten poniedziałek pracowałem do 15;30. Ładnie to tak obrabiać mi "plecy" bez mojego udziału na forum ? Ten artykuł dotyczy mojej osoby.A Wy jak wykonujecie swoją pracę siedząc w internecie ?????
No to niestety, ale post napisany o 15:29 mieścił się w regulaminowym czasie pracy. Zapewne korzystał pan ze służbowego komputera i łącza. W mojej pracy za takie działania dostałby pan naganę. Pan pracuj, a nie sie po internetach rozbijasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Andrzeju zastopuj z tym atakowaniem wójta. Ciekaw jestem kto cię tak podpuścił.Jak pamiętam kilka lat temu też się zanagażowałeś w kampanię przeciwko byłemu wójtowi i co? Błagałeś go na kolanach żeby cię nie zwolnił. Zeby historia się nie powtórzyła w tych wyborach. Panie Hołod jesteś chorągiewką na wietrze lokalnej polityki.Wszystkim atakującym wójta Samonia trzeba wiedzieć, że nie w języku siła, bo często czym szumniej w mowie tym próżniej w głowie. Pan Samoń nie jest może bez wad, ale jak do tej pory zrobił więcej przez cztery lata niż poprzedni przez 16 lat. Rozbił też dotychczasową sitwę, która nieźle się ołowiła i nie może do tej pory pogodzić się z przegraną i wystawili Hołoda na pożarcie bo go mają za pionka w grze o stołki w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie andrzeju niski ukłon panu wójtowi podać rękę i do pracy! Będzie wszystko w porządku. Zaangażuj pan swój talent w kampanię pana Samonia to może lapszy stołek pan dostanie. Jest zasada, kogo chce się pozbyć trzeba go awansować i gębę mu się zamyka. A na awnse każdy jest łasy i poglądy zaraz zmienia i wszystko OK. Kolorowych snów o wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z Marysina! Zadaj sobie troszke trudu, zanim zaczniesz pisac bzdury i poczytaj na internecie o inwestycjach, ktore zostały wykonane w ciagu 4 lat - jest ich naprawde bardzo duzo. A jesli chodzi o unijne pieniadze to nawet na 1 stronie www.jastkow.pl mozna o nich poczytac - 12 mln zl na samą kanalizacje! 1 milion na kluby przedszkolaka, 1 mln na woz strazacji, 1 mln na droge z chodnikiem. Rzeczywiscie nic sie nie dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hołod, robić się Panu nie chce, robisz Pan z siebie męczennika, a największy z Pana obibok w urzędzie. Zanim Pan splodzisz dokument prawidłowo, to 10 osob musi przeczytac i go poprawic, bo błąd na błędzie. Aaa, jeszcze jedno - kryształem to Pan nie jest i spojrz Pan prawdzie w oczy, ale jest wiele rzeczy, ktore o Panu dobrze nie świadczą.Radze sie nad tym zastanowiuc, nim ktos Panu wygarnie na forum całą prawdę o Pana "dokonaniach", niekoniecznie chwalebnych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do korzystania z funduszy unijnych - by je otrzymać trzeba wyłożyć własne pieniądze, a procedury ciągną się miesiącami. Czasem można zrobić szybciej, taniej ze środków własnych. A jeśli chodzi o drogi lokalne to na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hołod wójtem? Toż to drugi Nkodem Dyzma! Mieszkańcy Gminy Jastków na takiego wójta juz zasłużyli? Trzeba chyba pakować się i opszczać tę gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie K. Zanim zaczniesz oceniać innych proponuję zacznij Pan od siebie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Maćku to Ty zadaj sobie trudu i poczytaj co to są środki unijne ,a co to programy krajowe (i kto w naszej gminie jest autorem wniosków i ich beneficjentem )bo aby zabierać głos na forum nawet anonimowo warto wykazać się elementarną wiedzą . Powtarzam ,do dnia dzisiejszego gmina pod żądami Samonia nie pozyskała żadnych środków unijnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji zbliżającej się czwartej rocznicy objęcia władzy przez Samonia , wyrazy najszczerszego współczucia pracownikom Gminy Jastków składają mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kto Waszym zdaniem nadaje się na naszego wójta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Hołod ma wysokie ambicje i mniemanie o sobie . Wstydzę się że taka osoba reprezentuje naszą gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Głos z Marysina, nie moge juz zdzierzyc panskiej ignorancji i tepoty, dlatego zacytuje panu tekst ze strony internetowej jastkowa[b[b[b]]]:"11 720 458,32 zł otrzymała Gmina Jastków na budowę kanalizacji ściekowej w miejscowościach Snopków, Jastków i Panieńszczyzna w ramach unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego Priorytet VI: Środowisko i czysta energia, Działanie 6.1: Ochrona i kształtowanie Środowiska, Kategoria I: Gospodarka wodno-ściekowa. Projekt pt. ?Zachowanie i wzmocnienie różnorodności przyrodniczej ?Obszaru Chronionego Krajobrazu-DOLINA CIEMIĘGI? ? etap III i IV? obejmuje do wykonania ponad 31 km sieci w etapie III i IV". To samo dotyczy strazy i klubow przedszkolaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...